Dash Shehi: ’97 mund të përsëritet në forma të tjera

I ftuar në “Dritare me Rudinën” në News 24, kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi ka thënë se, 1997-ta nuk mund të kthehet, por mund të përsëritet në forma të tjera.

 “1997 nuk besoj se do të ndodhë. Larg qoftë që të ndodhë më ajo që ka ndodhur në vitin 1997. Por unë besoj se mund të përsëritet një 1997 e 2019-s, pra në forma të tjera.

Mund të ndodhë sepse shqiptarët janë të rebeluar ndaj kësaj qeverie, ndaj asaj që bën kjo qeveri. Kjo qeveria grabit çdo gjë që ka Shqipëria. Rama grabit, duke na thënë se ka 1 milionë vota dhe mund të bëjë gjithçka. Ky po rri në pushtet dhe po rri në pushtet gjatë si Enver Hoxha dikur.”,– tha Shehi./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  5 femrat e zodiakut që ua bëjnë burrave 8 me 2

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

1 Koment

  1. Rudina je me keq se Spiropali !?Roli Juaj ne emisionin qe drejton eshte i turpshem !Te besh zhurmuesin e te ftuarve,diçka pa kuptim,sherbim i panevojshem,jashte tradites edhe si mikpritese !!!Je e majte,aty rri gjithe jeten!Beju pyetjen te ftuarve dhe negativiteti i shprehur te Ju me ngjan si ordinance e perunjur skajshem nga rrumbullakesia e formave qe ke !!Jeni fatkeq si familje,ne sherbim te se keqes,ne sherbim te bandave qe qeverisin sot kete vend.Zoti te dhente force e shume me shume se aq te perballosh negativitetin tend ndaj se djathtes dhe levyrja ndaj edvin rames,te do shume ky i fundit ty e ate guricken qe ke per krahu !!!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.