Çfarë po na sjell Elvana Gjata, poston foto mes dy luanëve!

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata, është një nga vajzat e showbizit , që vazhdimisht na surprizon me këngët e saj. Shumë rrallë, ajo paralajmëron për një hit të ri, ndaj dhe postimet e saj i shikojmë pak me skepticizëm.

Së fundmi ajo publikoi befasisht këngën me Capital T “Fustani”, dhe lajmëroi se do të jetë në Prishtinë, në fillim të gushtit, në “Sunny Hill Festival”.

LEXO DHE :  Anoreksia/ Si t'i qasesh dikujt që mendon ose e di që ka një çrregullim në të ushqyer!

Këtë herë përmes Instagramit, ajo ka nxjerrë një foto mes dy luanëve dhe shkruan: “Next”. Mos ndoshta Elvana Gjata po na sjell një projekt të ri?./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.