Brukseli 1 minutë heshtje, në nder të viktimave të tërmetit në Shqipëri

Brukseli, ditën e sotme ka mbajtur një minutë heshtje në nder të 51 viktimave që humbën jetën nga tërmeti i 26 nëntorit.

Kërkesën e ka bërë Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal Majlinda Bregu, në Samitin “Friends of Europe”.

LEXO DHE :  Hetimi për shkarkimin e Trump/ Zbulohen akuzat zyrtare

Samiti “Friend of Europe” po diskuton për të ardhmen e Ballkanit Perëndimor./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.