Na ndiqni edhe në

Bota

Sot, një ditë e shënuar për Meghan dhe Harry-n!

Sot, një ditë e shënuar për Meghan dhe Harry-n!

Sot është një ditë e shënuar për Meghan Markle dhe Princin Harry. Çifti feston dy-vjetorin e martesës.

Sot, një ditë e shënuar për Meghan dhe Harry-n!

E konsideruar si një përrallë moderne, ata i bënë të gjithë të ëndërrojnë përmes historisë së tyre. Ata u takuan rastësisht në vitin 2016 dhe që prej asaj kohe janë të pandarë.

Sot, një ditë e shënuar për Meghan dhe Harry-n!

Kanë kaluar vetëm dy vjet nga ai moment magjik dhe gjërat kanë ndryshuar në mënyrë drastike.

Sot, një ditë e shënuar për Meghan dhe Harry-n!

Tashmë ata janë prindër të Archie, por gjithashtu janë larg familjes mbretërore të cilën e braktisën për të jetuar në Los Anxhelos, larg vëmendjes mediatike dhe angazhimeve mbretërore./L.F-dritare.net