Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Blendi Fevziu: Kjo ka qenë intervista ime më e bukur politike!

Blendi Fevziu: Kjo ka qenë intervista ime më e bukur politike!
Këtë të shtunë në “Shiko kush luan”, ishte i ftuar gazetari Blendi Fevziu. Ai ka folur për aspekte të ndryshme të jetës, si atë personale dhe atë profesionale.

Ai tregoi se intervista e tij më e bukur politike, në karrierën e tij, ka qenëpërballja e Fatos Nanos dhe Sali Berishës në vitin 2002./E.B-dritare.net