Blendi Fevziu: Kjo ka qenë intervista ime më e bukur politike!

Këtë të shtunë në “Shiko kush luan”, ishte i ftuar gazetari Blendi Fevziu. Ai ka folur për aspekte të ndryshme të jetës, si atë personale dhe atë profesionale.

Ai tregoi se intervista e tij më e bukur politike, në karrierën e tij, ka qenëpërballja e Fatos Nanos dhe Sali Berishës në vitin 2002./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Ulen gjakrat mes Kurtit dhe Mustafës/ Pranë marrëveshjes së shumëpritur

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.