Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Biznesmeni gay: Une preferoj Fatos Nanon!

Biznesmeni gay: Une preferoj Fatos Nanon!

Biznesmeni Elton Ilirjani, është shfaqur në studion e “Ftesë në 5” i grimuar, dhe me veshje plot ngjyra.

Ai ka folur gjatë për jetën e tij, por edhe për ngacmimet e vipave shqiptarë.

Ai thotë se e kanë ngacmuar, këngëtarë, aktorë, regjisorë madje edhe politikanë, por që i ka refuzuar.

“Ngacmime kam patur pafund. Kam patur nga persona të njohur të shoëbiz-it, këngëtarë, aktorë, regjisorë, ka Shqipëria plot, por edhe politikanë. Për mendimin tim ata janë më të papranueshimit, sepse të hapin probleme. Shqiptari kur ka pushtet, bëhet edhe më i keq dhe unë asnjëherë s’kam ndërmend të lidhem me politikanë,” tha ai.

Sa i përket të preferuarit të tij, Eltoni veçoi Fatos Nanon si të vetmin politikan që jo vetëm nuk do e refuzonte, por do të ishte i gatshëm ta “gjuante” edhe vetë i pari.

“Fatos Nano është një personazh shumë karizmatik. Fatkeqësisht nuk i ka aspak qejf meshkujt, por nëse do i kishte, unë do e kisha gjuajtur vetë i pari. Për këtë të jesh e sigurt”, përfundoi Ilirjani./ I.M-Dritare.net