Bien ndjeshëm temperaturat, si do të jetë moti sot!

Pjesa e parë e ditës do të mbizotërohet nga kthjellimet dhe vranësirat e shpeshta, ku më të dukshme do të jenë në zonat malore. Por në pjesën e dytë të ditës, ato do të pësojnë zhvillim, duke sjellë rrebeshe shiu në zonat veriore, lindore dhe pjesërisht qendrore. Temperaturat do të pësojnë rënie në mëngjes dhe mesditë, duke luhatur 12 deri në 31 gradë celsius./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Regana Aliçka, inxhinierja shqiptare, një histori suksesi në SHBA!

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.