Bie zjarr në shkollë, vdesin dhjetëra fëmijë

Të paktën 27 persona, shumica prej tyre fëmijë, kanë mbetur të vdekur nga një zjarr në një shkollë me konvikt, në periferi të Liberisë, shkruan dritare.net

Zjarri besohet të ketë shpërthyer në orët e para të mëngjesit, kur nxënësit e shkollës koranike, po flinin në një konvikt, afër një xhamie.

LEXO DHE :  Fotot skandaloze/ Shqiptarët rrezikojnë jetën e tyre në rrugë!

Policia ka thënë se ata janë ende në kërkim të trupave në ndërtesë, në zonën e Paynesville./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.