Basha njofton deklaratë të rëndësishme për media

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, do të dalë në një deklaratë të rëndësishme për media, në orën 11:00, te selia blu.

“Në orën 11:00 Kryetari i PD Lulzim Basha ka një deklaratë të rëndësishme në seli”, njofton zyra e shtypit të PD.

LEXO DHE :  Plas në ambasadë/ Sekretarja: Diplomatët më kërkuan seks mua dhe vajzës sime

Deklarata e Bashës lidhet me krizën politike që po kalon vendi./E.B/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.