Video/ Barbana Dini publikon këngën e krijuar nga Ergi

Sot, Ergi Dini do të festonte 25-vjetorin e lindjes, por një aksident  fatal i mori jetën në nëntor të 2016-ës.

E motra, Barbana Dini, paralajmëroi një ditë më parë se sot do të publikonte bashkëpunimin e parë  dhe të fundit muzikor me të vëllanë.

LEXO DHE :  Përplasja në Astir/ Spitali i Traumës përgënjeshtron lajmin: Nuk ka viktima dhe as të plagosur rëndë!

Dhe ashtu bëri. Barbana publikoi këngën që krijoi vetë Ergi.

“Ku je?” titullohet kënga që bashkoi për herë të fundit, Ergin dhe Barbanën!/K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.