Babai i feston ditëlindjen, ja si e uron Mira Kazhani!

Babai i gazetares së njohur, Mira Kazhanit, feston sot ditëlindjes.

Përmes një postimi në Insagram, ajo e ka uruar, duke treguar sesi për çdo fëmijë, babai është një hero.

“Babi që s’vinte kurrë nga një udhëtim pa një dhuratë për fëmijët. Babi që sot na paguan dritat, ujin dhe merr çdo certifikatë duke na dhuruar të treve një jetë pa radhë. A nuk është hero❤️! Gëzuar ditëlindjen Petro #17dhjetor”, shkruan Mira./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ Mbretërorët britanikë, lënë detyrat për të bërë ski në Zvicër

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.