Armina shtatzënë?! Blogerja më në fund flet për këtë lajm që qarkulloi prej disa javësh

Disa javë më parë, një foto e Armina Mevlanit u komentua shumë për një shtatzëni të mundshme, pasi dukej paksa më e rrumbullakosur se zakonisht.

Edhe pse ky lajm qarkulloi në thuajse të gjitha portalet rozë, Armina nuk bëri asnjë reagim dhe nuk dha asnjë përgjigje për konfirmimin apo mohim e këtyre aludimeve.

“Nuk është aspak i vërtetë. Njerëzit kanë shumë kureshtje që te gjërat personale të shkojnë përtej kufijve, duke përdorur foto nga më të ndryshmet dhe duke i komentuar sipas dëshirave të tyre. Ne do t’i bëjmë gjërat me ngadalë. Unë jam e re dhe shumë e ngarkuar me punë… Dasma nuk do të organizohet të këtë vit, por do ta bëjmë shumë afër. Përgatitjet kanë filluar. Dasmën do ta bëjmë në Shqipëri, por jam akoma duke i parë gjërat”, u shpreh blogerja./d.m-dritare.net

LEXO DHE :  Meta nuk ndalet, lajmëron konferencë për shtyp sot!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.