Arilena Ara ka një pyetje për të gjithë: T’ia fal apo ta vras?

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arilena Ara do të marrë pjesë në edicionin e 58-të të Festivalit të Këngës, që do të transmetohet më 19, 20 dhe 22 dhjetor.

Arilena ka bërë publike një ditë më parë këngën pjesëmarrëse, që titullohet “Shaj”.

E ndërkohë, këngëtarja ka zbuluar se, kjo këngë nuk është thjesht muzikë, por ndjesi personale e saj.

LEXO DHE :  Bebe dhe adoleshente/ I ati i Meghan Markle publikon fotot e rralla të së bijës

“Nuk është vetëm një këngë, nuk është thjeshtë muzikë. Por një ndjesi personale, me shpirtin tim brenda! FALEMINDERIT që me doni dhe nëse “SHAJ”, apo “MALLKOJ”. Faleminderit 🖤”,– shkroi Arilena.

Ndërsa, në një postim tjetër shkruan:

“Të ulëras. T’ia fal apo ta vras? ”/K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.