Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Arilena Ara ka një pyetje për të gjithë: T’ia fal apo ta vras?

Arilena Ara ka një pyetje për të gjithë: T’ia fal apo

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arilena Ara do të marrë pjesë në edicionin e 58-të të Festivalit të Këngës, që do të transmetohet më 19, 20 dhe 22 dhjetor.

Arilena ka bërë publike një ditë më parë këngën pjesëmarrëse, që titullohet “Shaj”.

E ndërkohë, këngëtarja ka zbuluar se, kjo këngë nuk është thjesht muzikë, por ndjesi personale e saj.

“Nuk është vetëm një këngë, nuk është thjeshtë muzikë. Por një ndjesi personale, me shpirtin tim brenda! FALEMINDERIT që me doni dhe nëse “SHAJ”, apo “MALLKOJ”. Faleminderit ?”,- shkroi Arilena.

Ndërsa, në një postim tjetër shkruan:

“Të ulëras. T’ia fal apo ta vras? ”/K.C/dritare.net