Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Andorra barazon, shënon gol ndaj Shqipërisë

Andorra barazon, shënon gol ndaj Shqipërisë

Andorra ka shënuar golin barazues ndaj kombëtares shqiptare. Në minutën e ’18, Kristian ka barazuar, falë një kundërzbritjeje të shpejtë që ka kapur në befasi dhe të papërgatitur prapavijën kuqezi./K.C/dritare.net