Andorra barazon, shënon gol ndaj Shqipërisë

Andorra ka shënuar golin barazues ndaj kombëtares shqiptare. Në minutën e ’18, Kristian ka barazuar, falë një kundërzbritjeje të shpejtë që ka kapur në befasi dhe të papërgatitur prapavijën kuqezi./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ Vajza e Linda Ramës fiton gjyqin me 7 media

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.