Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Almeda Abazi bëhet nostalgjike, kujton momente nga shtatzënia

Almeda Abazi bëhet nostalgjike, kujton momente nga shtatzënia

Almeda Abazi bën gati një vit që është bërë nënë.

Mbrëmjen  e djeshme, modelja bukuroshe është bërë nostalgjike për periudhën e shtatzënisë dhe në Instagramin e saj ka ndarë disa foto.

"Ditët me të bukura të jetës time". shkruan ajo./E.B-dritare.net

View this post on Instagram

BEST BEST days of my life❤️ #pregnant #tb

A post shared by Almeda Abazi Sayışman (@almeda92) on