Alketa Vejsiu tregon qëllimin e saj final të jetës!

Moderatorja Alketa Vejsiu është një nga personazhet e njohur më të suksesshëm në ekranet shqiptare. Jeta e saj duket e kompletuar, por ja që dhe Alketa ka një qëllim të fundit në jetë, të cilin akoma s’e ka arritur. Një udhëtim në Hënë!

Këtë moderatorja e ka treguar përmes një postimi në Instagram, ndërsa ndodhej në muzeun “ArtScience”, në Singapor.

LEXO DHE :  Bleona Qereti, një yll i përjetshëm!

“Duke folur me hënën! Oh, ky është qëllimi im final në jetë. Të zbarkoj në Hënë!”, shkruan ajo./E.B-dritare.net

 

 

View this post on Instagram

 

Talking to the moon! Oh that’s my ultimate goal! Landing on the Moon! 🌝

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.