Foto/ Albin Kurti bën aksident në Tiranë

Eskorta e kryeministrit të ardhshëm të Kosovës, Albin Kurti është përplasur me një makinë të policisë në Rrugën e Rinasit.

Ndërkohë, Zëdhënësi i VV-së, Arlind Manxhuka shkruan në Facebook se asnjë nga personat që ndodheshin në makinë nuk është lënduar.

“Sonte makina e Kryetarit të Lëvizjes Albin Kurti u aksidentua në një ndeshje zinxhirore të lehtë në Shqipëri kur po shkonte për te festa e fitores në Tiranë. Gjithçka është në rregull dhe asnjë njeri nuk është i lënduar. Aktivitetet vazhduan sipas agjendës dhe nuk ka vend për asnjë shqetësim.”,– shkruan Manxhuka.

LEXO DHE :  “Na ishte njëherë”, Elia rrëfen detajet e librit për Geraldinën: E lumtur që po i bëj këtë dhuratë, Princ Lekës!

Ju kujtojmë se, kryetari i Vetëvendosjes, Kurti ndodhet në Tiranë, ku po feston fitoren në zgjedhjet e 6 tetorit./K.C/dritare.net

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.