Foto/ Albin Kurti feston fitoren në Tiranë

Ka nisur festa e Lëvizjes Vetëvendosje! në Tiranë.

Në disa foto shihet kryetari i Vetëvendosjes! Albin Kurti teksa mbërrin te kinemaja Millenium, në kryeqytet për të festuar fitoren nga zgjedhjet e 6 tetorit.

Kjo është hera e parë që një parti politike e Kosovës, vjen të festojë për fitoren në Tiranë./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  9 filma Krishtlindjesh që do t’ju ngrohin zemrat, gjatë mbrëmjeve të ftohta!

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.