Aktorja e njohur në zi, humb personin më të dashur

E njohur për rolin e saj si Defne, Begum Kutuk ka marrë një lajm të hidhur. Aktorja që kishte tetë vite martesë më në fund kishte marrë lajmin e mirë, se do të bëhej nënë. Ajo ishte tre muajshe shtatzënë dhe ishte shumë e lumtur për këtë fakt, madje kishte filluar të numëronte ditët për tu bërë nënë. Por një lajm I keq vjen nga aktorja. Dritare.net informon se aktorja e ka humbur fëmijën e saj dhe se po e vuan shumë këtë gjë. Këto ditë janë ditë zie për aktoren e njohur./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Emiratet Arabe do të ndërtojnë 2 mijë banesa në Shqipëri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.