Vdes aktori i njohur turk

Ka ndërruar jetë si pasojë e sëmundjes në mushkëri, aktroi i njohur turk, Recep Aktug.

Aktug vuante nga sëmundja kronike obstruktive pulmonare për një kohë të gjatë.

Në Shqipëri, aktori njihet për rolin e tij në serialin “Dashuri e ndaluar”.

LEXO DHE :  Këto 4 sheja tregojnë se jeni të varur nga celularët!

Në varrimin e aktorit morën pjesë shumë nga kolegët me të cilët luajti në këtë serial, mes tyre, Kıvanç Tatlıtuğ dhe İlker Kızmaz./K.Cdritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.