Aksident në Tiranë, përplasen dy makina

Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë në hyrje të Komunës së Parisit.

Dritare.net raporton se dy makina janë përplasur me njëra tjetrën, dhe fatmirësisht nga ky aksident ka vetëm dëme materiale.

LEXO DHE :  Presidenti i KE/ ndërpret pushimet, futet urgjentisht në operacion

Paraprakisht mësohet se aksidenti ka ndodhur nga shpejtësia e njërit mjet që ka çuar në devijim nga rruga dhe përplasjen me mjetin tjetër./ I.M-Dritare.net

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.