Aksident me dy të plagosur në Elbasan, 20-vjeçarja në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në mesnatë në Elbasan, ku kanë mbetur të plagosur dy persona. Burime nga policia bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në rrugën e Krastës ku drejtuesi me incialet E.M., 24 vjeç ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur. Ai dhe një 20-vjeçare e plagosur.

LEXO DHE :  Kosova bojkoton ceremoninë e ndarjes së çmimeve Nobel

Mësohet se e reja ndodhet në gjendje të rëndë për jetën, e cila është transportuar me urgjencë për në spitalin e Traumës në kryeqytet.

Nuk dihen rrethanat sesi ka ndodhur ngjarja, ndërsa policia po heton për zbardhjen e shkaqeve./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.