Agim Kajmaku në kërkim, hap Viber

Ish-kryetari i Bashkisë së Vorës Agim Kajmaku është tanimë në kërkim nga policia, pasi Prokuroria ka lëshuar një urdhër-arresti për të.

Por, ndërsa Kajmaku është “zhdukur” ai ka bërë një veprim që u ka rënë në sy të gjithëve atyre qe ia kane numrin personal.

LEXO DHE :  Dalin fotot e rralla të Amazonës së shekullit të 19

Kajmaku ka hapur viber, ose më sakte është rikthyer ne kanalet e komunikimit.

Që Kajmaku ka hapur Viber, e kanë bërë publike personat që i kanë numrin, kryesisht gazetarë, që kanë publikuar fotot në rrjetet sociale, edhe duke u tallur me këtë fakt./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.