Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Adrola-Xhesikës: Ti ishe krahu im i gjithë netëve të Këngës Magjike!

Adrola-Xhesikës: Ti ishe krahu im i gjithë netëve të
Adrola Dushi ishte e përzgjedhura e Ardit Gjebreas për të prezatuar “Këngën Magjike”.  Bukuroshja shkëlqeu tre netët  e festivalit dhe komentet për të kanë qenë më të mirat.

Pas përfundimit të “Këngës Magjike”, Adrola ka dy fjalë për miken e saj të zemrës, modelen Xhesika Berberi.

Ajo shkruan në Instagram se, Xhesika ka qenë krahu i saj i djathtë gjatë netëve të festivalit dhe se me një shikim vezullues i ka dhënë atë që kishte nevojë.

Me mijera sy me shihnin.. Ndjesia orienton shikimin.. pertej atyre mijerave shikimeve hasa ne vezullimin e veshtrimit tend.. Ti ishe krahu i gjithe ketyre neteve qe vetem me nje shikim me dhe ate qe mua me duhej! @xhesikaberberi”, shkruan ajo, ndërsa ka postuar një foto ku shfaqen të përqafuara./E.B-dritare.net