A nuk e ka imituar Forian Binaj, fiks Agron Llakaj për mënyrën se si qesh?

Aktori i njohur i Portokallisë, Florian Binaj, ka qenë i ftuari i radhës në emisionin Treshat, në Vizion Plus. Përtej intervistës, aktori i humorit së bashku me dy prezantuesit, kanë  imituar Agron Llakajn, për mënyrën se si ai qesh. Videon e ka publikuar vetë Agroni në rrjetet e tij sociale ndërsa shkruan:

Ore cuna!Po mundohuni sinkron se kështu si e beni ju,duket sikur unë leh e jo sikur qesh?!”

 

View this post on Instagram

 

ore cuna!Po mundohuni sinkron se keshtu si e beni ju,duket sikur une leh e jo sikur qesh?!😜😂😍

A post shared by Agron Llakaj (@agronllakajofficial) on

Po ju  që keni një jetë që e shihni Agronin duke prezantuar emisionet e humorit, a nuk mendoni vërtet se çunat e kanë imituar në mënyrën më perfekte?/L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Video/ Kayne West aspak xhentil, ja çfarë bën pasi puth Kim Kardashian në ashensor!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.