9 mënyra si të kombinoni fundet e fustanet me atlete

Atlete kurrë më parë nuk kanë qenë kaq në modë. Sot vajzat i veshin me gjithçka, me pantallona serioze apo xhins, me funde e fustane, etj. Duke qenë kaq in, ne të dritare.net ju kemi sjellë disa foto sesi mund t’i kombinoni me fundet dhe fustanet, këtë verë. Shihni fotot në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Rama poston thënien e Presidentit Nixon: Njeriu i veprimit që nuk mendon është i rrezikshëm.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.