8 modele flokësh që do ju bindin të prisni balluke!

Disa femra i shohin balluket me syrin e keq dhe nuk i pëlqejnë ato, pasi mamaja e tyre me siguri kur ishin të vogla ja u ka prerë gjithë ato herë.  Por, disa të tjera i kanë fiksim ato sepse balluket ju bëjnë të dukeni më të reja dhe më tërheqëse.

Balluket janë një tendencë që i përket modeleve klasike të flokëve, ato kanë ruajtur natyrën e tyre simpatike edhe këtë pranverë, sepse janë model i veçantë, të bukura dhe madje janë një mundësi shumë e mirë për të rinovuar pamjen tuaj.

LEXO DHE :  Gjermania dhuron 11 milionë euro për rindërtimin e zonave të prekura nga tërmeti

Tek fotogaleria më poshtë mund të shikoni 8 modele të bukura ballukesh, që do ju bëjnë që ti dashuroni përsëri ato./De.My-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.