Vetëvritet 71-vjeçari në Elbasan

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Elbasan.

Policia njofton se është gjetur në banesën e tij, në lagjen “Shënkoll” një shtetas 71-vjeçar, i vetëvrarë me litar.

Paraprakisht mendohet se i moshuari vuante nga depresioni.

“Në lagjen “Shënkoll”, Elbasan,  në banesën e tij është gjetur nga familjarët i vetëvarur shtetasi H.H., 71 vjeç.  Nga këqyrja paraprake,  nuk janë konstatuar shenja të tjera në trup përveç atyre të shkaktuar nga vetëvarja. Nga hetimet paraprake dyshohet se ky shtetas vuante nga depresioni.

LEXO DHE :  Ja pse ilaçet nuk duhet t'i mbani kurrë në makinë!

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.”-njofton policia./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.