62-vjeçarja gjendet e varur në kasolle, në Fier

Një 62-vjeçare  është gjetur e varur në kasolle në Fier.

Mësohet se viktima është Esma Shabani. Nuk dihen ende arsyet, që e çuan 62-vjeçaren drejt këtij aktit./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ 10 gra shkencëtare që duhet t’i njihni

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.