3 shqiptarë përplasen nga makina, humb jetën njëri prej tyre, në Napoli

Një shqiptar ka mbetur i vdekur dhe 2 të tjera të plagosur, si pasojë e një aksidenti të ndodhur në Napoli të Italisë. Tre shqiptarët janë përplasur nga një makinë, teksa po shkonin në punë me biçikleta.

Ka mbetur i vdekur 26-vjeçari shqiptar, emri i të cilit nuk bëhet ende i ditur.

 

LEXO DHE :  Tragjedi në Gramsh/ Rrëzohet makina, 2 të vdekur 8 të plagosur

3 shqiptarët janë marrë përpara nga makina, teksa po shkonin në punë. I riu që drejtonte makinën ndaloi,  jo për t’u dhënë ndihmë, por për të rregulluar gomën e makinës, që ishte dëmtuar nga përplasja.

Policia mundi ta gjurmojë autorin dhe e vuri në pranga. Dy shqiptarët e plagosur ndodhen ende në spital.K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.