23 foto të rralla të familjes mbretërore britanike!

Në vitin 1857, mbretëresha Victoria nxori fotografinë e parë mbretërore, dhe më pas ajo u zhduk. Më parë nuk publikoheshin si sot, fotot e mbretërorëve, por kjo nuk do të thotë se nuk kishte. Dritare.net ju sjell në galerinë më poshtë, disa nga foto më të rralla dhe më të vjetra të familjes mbretërore britanike, për t’i parë sesi kanë ndryshuar ndër vite./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Nisin reshjet e dëborës, ja si do të jetë moti këtë javë!

Vëmendje: Nëse nuk ju shfaqet galeria, klikoni këtu

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.