10 foto të rralla nga dasma e Princeshë Dianës

Në ditën kur Lady Diana u bë Princeshë Diana, fotot nuk kanë qarkulluar aq shumë në rrjet, aq sa fotot nga Dasma e Kate me William, apo e Meghan me Harryn.

Vonë filluan të dilnin fotot e dasmës së tyre, dhe disa nga më të rrallat dritare.net jua sjell në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Shengeni Ballkanik/ Tarifa: Drejtoria Rajonale për vendet e Ballkanit nuk është marrë fare me marrëveshjen

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.