Zjarr masiv te Qytet Studenti, digjet një banesë, rrezikohen të tjerat

Një zjarr masiv ka rënë në disa shkurre dhe më pas ka djegur një banesë afër Qytet Studentit.

Era ka favorizuar flakët, duke rrezikuar edhe konviktet e ndërtesat e tjera aty pranë.

LEXO DHE :  Festë në Mirditë, Klosi: Agroturizmi, mundësi për punësim dhe zhvillim të ekonomisë

Zjarrfikëset ndodhen në vendin e ngjarjes, e ndërkohë ende nuk dihet shkaku i rënies së zjarrit./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.