Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Zbulohet takimi i fshehtë i Meghan Markle!

Zbulohet takimi i fshehtë i Meghan Markle!

Dukesha e Sussex, edhe pse në javët e fundit të shtatzënisë, ajo është gjithnjë e zënë me angazhimet mbretërore. Së fundmi ajo ka zvilluar një takim sekret, dhe mësohet se është takuar me një nga patronazhët e saj, Smart Works, të premten.

Meghan po i zhvillon këto takime, me secilën organizatë, përpara se në jetë të vijë foshnja mbretërore.

Ditët në vazhdim, Meghan pritet të mos bëjë shumë vizita publike, por vetëm me dyer të mbyllura./E.B-dritare.net

prince-harry-meghan-markle-baby-record