Zbulohet takimi i fshehtë i Meghan Markle!

Dukesha e Sussex, edhe pse në javët e fundit të shtatzënisë, ajo është gjithnjë e zënë me angazhimet mbretërore. Së fundmi ajo ka zvilluar një takim sekret, dhe mësohet se është takuar me një nga patronazhët e saj, Smart Works, të premten.

LEXO DHE :  Është kërcënuar apo jo kryeministri? Anti-terrori arreston të riun

Meghan po i zhvillon këto takime, me secilën organizatë, përpara se në jetë të vijë foshnja mbretërore.

Ditët në vazhdim, Meghan pritet të mos bëjë shumë vizita publike, por vetëm me dyer të mbyllura./E.B-dritare.net

prince-harry-meghan-markle-baby-record

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.