Zbulohet me kë është lidhur Romeo Veshaj, pas ndarjes nga Jonida Maliqi

Këngëtarja Jonida Maliqi ishte në një lidhje dashurie me aktorin e humorit Romeo Veshaj.

Ky i fundit u nda nga Jonida, pas publikimit të një videoje të saj, me Flor Mumajesin.

Pas ndarjes së tyre, “Panorma Plus” shkruan se Romeo ka nisur një lidhje të re me blogeren Sara Kolami.

LEXO DHE :  Koronavirus shkakton 12 viktima dhe 357 të prekur në Itali

Dyshja janë parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit  dhe kështu kanë nisur aludimet për një romancë të mundshme./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.