Yjet e Rilindjes/ Ja veshjet më të bukura, sot në Kuvend!

Lulet dhe ngjyrat e ndezura mbizotëruan në veshjet e deputeteve, në seancën e sotme plenare në Kuvend.

Deputetet e ministret u shfaqën krejt ndryshe. Deputetja, Blerina Gjylameti zgjodhi të veshë një fustan të zi me lule rozë, dhe pak transparent te pjesa e gjoksit.

LEXO DHE :  Kelvi Kadilli ikën nga televizioni, ja kush do ta zëvendësojë!

Jo vetëm deputetet, por edhe disa deputetë u shfaqën me veshje me ngjyra të ndezura./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.