Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Xhaketat e pranverës, ja modelet më të pëlqyera nga vajzat!

Xhaketat e pranverës, ja modelet më të pëlqyera nga vajzat!

Tani që nuk do vishni më xhupa dhe pallto, ju do vishni xhaketa pranverore. Xhaketat janë shumë të pëlqyera nga vajzat, sidomos ato xhinse të cilat mesa duket nuk do dalin kurrë nga moda.

Tendencat dhe trendet e 2019 janë të shumta, pro dritare.net jua sjell në një galeri më poshtë më të pëlqyerat nga vajzat dhe blogeret. Shihni galerinë më poshtë!/E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria, klikoni këtu