Video/ Taulant Balla: Këta do të mbahen mend si dhunues!

Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla, para pak orësh përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka publikuar videon e mëposhtme, e krahas saj shkruan:

“Shqiptarët dinë ta bëjnë qartë diferencën. Kush punon për ta bërë Shqipërinë pjesë të familjes europiane, dhe kush janë këta dhunues përsëritës të imazhit të Shqipërisë e që shquhen vetëm për të prishur gjithçka Shqipëria ndërton me mund. Gjithmonë këta do të mbahen mend si dhunues.

Shikojeni këtë video domethënëse se si shkaterrohet prona publike në hyrje të Kuvendit të shqiptarëve, në parkun që mban emrin e shqiptarit të madh “Fan Noli”, shkruan Balla./A.C/dritare.net

Shqiptarët dinë ta bëjnë qartë diferencën. Kush punon për ta bërë Shqipërinë pjesë të familjes europiane🇦🇱🇪🇺 dhe kush janë këta dhunues përsëritës të imazhit të Shqipërisë e që shquhen vetëm për të prishur gjithçka Shqipëria ndërton me mund. Gjithmonë këta do të mbahen mend si dhunues. Shikojeni këtë video domethënëse se si shkaterrohet prona publike në hyrje të Kuvendit të shqiptarëve, në parkun që mban emrin e shqiptarit të madh “Fan Noli”.

Gepostet von Taulant Balla – Faqja Zyrtare am Samstag, 16. März 2019

LEXO DHE :  Erik Lloshi jo vetmi këngëtar në familje/Mami dhe babi e djegin në dasmën e djalit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.