Video/ Nuk u kualifikuan në finalen e “Kënga Magjike”, Flori Mumajesi ka një mesazh për kolegët

Flori Mumajesi arriti që të kualifikohet në natën finale të “Kënga Magjike”, e cila do të mbahet këtë të shtunë.

Ndërkohë, për të gjithë kolegët që nuk u kualifikuan në natën finale, këngëtari ka dërguar një mesazh, përmes një videoje në Instagram.

Flori thotë se: “Fap, fap ikën ditët dhe sonte do të jemi në finalen e ‘Kënga Magjike’. Një rrugëtim plot dashuri, plot muzikë, plot emocione, sidomos për ata që janë kualifikuar në natën finale. Unë këtë video po e bëj për ata që nuk janë kualifikuar. Edhe sikur të hidhemi poshtë e lartë, kënga e bukur mbetet, s’kemi ç’t’i bëjmë. S’e luan topi këtë! Kështu që mos u mërzisni, jeta vazhdon. Bëni këngë të bukura dhe ato do të mbeten.”/K.C/dritare.net

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

LEXO DHE :  Ish-kryeprokurorja Katica Janeva kërkon t’i shpëtojë burgut, ofron 3 shtëpi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.