Video/ Një pritje aspak e mirë për Trump, në Kampionatin e Arteve Marciale

Donald Trump u prit me protesta, ndërsa shkoi në Kampionatin Ultimate Fighting (UFC), në New York.

Presidenti amerikan mori pjesë në veprimtarinë e Arteve Marciale të Përziera (MMA) me republikanët e rangut të lartë dhe djemtë e tij, Donald Trump Jr. dhe Eric Trump.

Një protestë e vogël antiTrump u mbajt në arenën Madison Square Garden.  Kjo vjen në më pak se një javë, pasi presidenti u prit me brohoritma në Serinë Botërore të Bejsbollit në Washington. Një grup fansash e pritën me entuziazëm Trump-in kur mbërriti në stadium./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Pse duhet të zgjoheni herët në mëngjes, sipas shkencës!

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.