Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Video/ Mane përplaset ashpër me Goxhajn, Hila ndërpret emisionin

Video/ Mane përplaset ashpër me Goxhajn, Hila ndërpret emisionin

Blogeri Bledi Manaj, dhe avokati Altin Goxhaj, janë përplasur ashpër në studion e emisionit "Arena" nga Dritan Hila në RTV ORA.

Debati i të dyve ka sjellë edhe ndërprerjen e emisionit nga moderatori Dritan Hila

Pjesë nnga debati:

Blendi Mane: Mua më dhimbset Altini, sinqerisht më dhimbset.

Altin Goxhaj: Unë se kam takuar kurrë këtë tipin, ky është zagar i Mero Bazes.

Mane: Merre celularin e kontrolloje. Ke nja 15 vite rrugëve të Tiranës, kryej marrëdhënie seksuale se po degradon.

Hila: Bledi, po më shkatërron emisionin, njëri duhet të iki nga emisioni, ose unë ose ti. Tani boll ka një limit, reklama./ I.M-Dritare.net

Ndiqeni debati ne plotë në video:

https://www.youtube.com/watch?v=fNOZh9k29U8&feature=youtu.be