Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Video/ I hedhin miell Kryeministrit, përjashtohen Noka, Saliani dhe Balliu

Video/ I hedhin miell Kryeministrit, përjashtohen Noka, Saliani dhe Balliu

Vijon tension në sallën e Kuvendit. Ndërkohë që Basha dhe deputetët e opozitës vazhdojnë të qëndrojnë në foltore, deputeti Flamur Noka i ka hedhur miell kryeministrit Rama, por ky i fundit është shfaqur i qetë. Gardës ka mbrojtur Ramën, ndërsa kryetrari i Kuvendit Ruci ka kërkuar ndërprerjen e senacës. Ndëkohë deputetët Noka, Saliani dhe Balliu  janë  përjashtuar nga seanca. V.D/Dritare.net/

https://youtu.be/39FlFf3p2q0