Video/ Harry dhe Meghan e kanë përmendur emrin e fëmijës, muaj më parë

Princ Harry dhe Meghan Markle u bënë prindër për herë të parë, të hënën, dhe vendosën që fëmijën e tyre ta quajnë Archie Harrison Montbatten-Windsor.

Ata e e treguan emrin e foshnjës një ditë pas lindjes, por ata e paskan treguar sesi do e quajnë foshnjën e tyre, në tetor të 2018.

Gjatë një angazhimi mbretëror në Zelandën e Re, Harry kishte takuar një djalë dhe e kishte pyetur për emrin e tij. Ai i kishte treguar se quhej Archie

“Archie, më pëlqen ky emër”, kishte thënë Harry, duke i treguar dhe Meghanit.

Djali i vogël i cili ishte në këtë bashkëbisedim me Harryn, ka treguar për Channel 5 News, se kur i kishte treguar të ëmës ajo i kishte thënë: “Imagjino sikur foshnjën e tyre ta quajnë Archie”. 

Ja pra që ata e kanë dhënë një shenjë se fëmija e tyre do të quhet Archie, por vetëm se ne nuk e kemi kuptuar./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Mjekut i gjejnë në shtëpi mbetjet e mbi 2,000 fetuseve

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.