Veshjet më të bukura të javës, nga zonjat mbretërore!

Kjo ka qenë një jave e shkëlqyer për zonjat bretërore, të cilat kanë bërë daljet e tyre publike me fustane, pallto dhe kostume të dimrit.

Si çdo javë, dritare.net ju ka sjellë veshjet më të bukura të javës të zonjave mbretërore, duke filluar nga Kate Midleton, dukesha e Cornwall e deri te zonja Ameli e Winsor./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Billie Eilish thyen rekord, merr 5 çmime në Grammys 2020

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.