Veshjet më të bukura të Amal Clooney!

Megjithëse, lidhja dhe martesa me aktorin, George Clooney  e futën në botën e showbiz-it, avokatja Amal Clooney e kishte stilin e saj të veshjes që para se të njihej me bashkëshortin e saj.

Me një përzierje të gjallë të ngjyrave dhe në mënyrë profesionale, Amal arrin gjithmonë të duket e kuruar deri në detaje me veshjen e saj.

LEXO DHE :  Dokument/ Mbyllet shkolla e financuar nga Irani në Tiranë

Stili i saj i veçantë ka mahnitur këdo që e ka parë, jo vetëm në Hollywood, por në mbarë botën.

Dritare.net ka sjellë për ju veshjet më të bukura të Amal Clooney.  Në çdo event, ose dalje të saj, Amal ka ditur ta tregojë veten dhe stilin e saj./K.C/Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.