Veshjet e punuara me grep, sërish në modë këtë verë!

Nëse ende nuk jeni në dijeni, ne të dritare.net ju informojmë se veshjet e punuara me grep janë rikthyer sërish në modë.

Punimet me grep fillimisht kanë qenë trend në vitet ’70, por vitet e fundit janë bërë sërish shumë të palyera, sidomos tani në verë.

LEXO DHE :  Arrat e njoma shqiptare, ushqimi i mrekullueshëm i jetëgjatësisë

Çfarë të vishni dhe si të kombinoheni? Shihni galerinë më poshtë për t’i zbuluar./E.B-dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.