Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Veshjet e Alketa Vejsiut në Sanremo!

Veshjet e Alketa Vejsiut në Sanremo!

Alketa Vejsiu, shkëlqeu mbrëmë në Sanremo. Ajo kishte përzgjedhur dy veshje, pasi siç tha edhe në një intervistë, për të rëndësi mbrëmë kishte fjala, më shumë se sa paraqitja.

Fustani i parë, mbante firmën e Dolce Gabbana, dhe ishte një kombinim i ngjyrës rozë me shumë gurë në mes dhe te mëngët.

Fustani i dytë me ngjyrë të kuqe, ishte krijuar nga stilisti i njohur shqiptar, Valdrin Sahiti.

Me të dyja veshjet, Alketa ishte një yll i Sanremos./L.F-dritare.net