Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Vera Grabocka dhe e bija duan vetëm këto dy marka

Vera Grabocka dhe e bija duan vetëm këto dy marka

Regjisorja Vera Grabocka ka një stil të sajin, të mirëpërcaktuar, që e zbaton rreptësisht kudo e kurdo herë. Vetëm pak ngjyra, rrallë (pothuajse kurrë) fustane, shumë e zezë e shumë shkëlqim, këpucë me taka, perla në veshë dhe shumë pak aksesorë, kryesisht vetëm dy marka: Chanel dhe Van Cleef and Arpels. Në kohë e vite të ndryshme, veshje të ndryshme në qafën e Verës do shohësh vetëm varëse të këtyre markave.

Por jo vetëm në qafën e saj. Edhe e bija, Linda (që mund ta hasim nëpër rrjete sociale vetëm kur dikush tjetër publikon foto me të, në këtë rast Alketa Vejsiu) ka të njëjtat shije si e ëma dhe preferon që të zbukurohet me këto dy marka. Në veshë vëthë Van Cleef and Arpels dhe në qafë varëse Chanel. Të dyja marka luksi dhe shumë të kushtueshme. Zonjat e kësaj familjeje paskan të njëjtat shije dhe të njëjtën moto: pak e saktë.tiranapost.al