U njohën dhe u martuan në Big Brother, ndahen Fotinia dhe Danieli

Fotinia dhe Danieli janë çifti më i famshëm i “Big Brother Albania 9” të cilët fituan edicionin dhe 100 milionë lekë.

Të dy u njohën në BB, ndërsa vendosën që të martoheshin live.

Çifti është thënë të ketë pasur shumë kriza së bashku, ndërsa së fundmi “Panorama plus” shkruan se ata janë ndarë përfundimisht.

LEXO DHE :  Arbana Osmani zbulon mesazhet: Ja si reagon Xhemi, kur sheh gatimet e moderatores!

Ka qenë vete Fotinia, e cila gjatë një turi që po bën në disa qytete të Italisë, ka lënë të kuptohet se ajo tashmë nuk është më nusja e Danielit.

Ende nuk dihen arsyet e ndarjes së çiftit/ / I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.