Tur nga jugu në veri, turistja spanjolle: Jam e mahnitur, do rikthehem në Shqipëri

“Jam e mahnitur”, kjo ka qenë përshtypja e një turisteje spanjolle, ndryshe nga eksperienca e hidhur që pësoi familja spanjolle disa ditë më parë, gjatë pushimeve ne vendin tonë.

Marta Guilera është një blogere e cila ka pasion udhëtimet.

Këtë vit ajo kishte përzgjedhur të vizitonte Shqipërinë. Nga Thethi në Shkodër, Berat, Korçë, e Tiranë, ajo shprehet se është e mrekulluar nga natyra.

LEXO DHE :  Shpërndahet parlamenti në Maqedoni, zgjedhjet me 12 prill

Mbi të gjitha shprehet Marta, ky vend ka një histori interesante dhe një pasion për heroin kombëtar, Skënderbeun.

“Do të rikthehem në Shqipëri, pasi kam parë vetëm majën e ajsbergut. Shihemi së shpejti” shkruan Marta./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.